Podarunki i duże dzieci.

W coraz mniejszym pędzie (a jednak!) naszej, nielicznej przecież rodziny przychodzi godzina 12:30. Istnieje codziennie i prawie zawsze o tej porze Wasza Matka włącza Dziewiętnaścioro - odliczanie trwa. Kiedy będziecie to czytać - nie myślcie, że oglądam takiego typu programy. Bo nie oglądam, a ten.. przecież wyreżyserowany w dużej części, zupełnie nieadekwatny do polskich warunków, niemal w całości sprzeczny z tym, co sama chcę przekazać Wam (z paroma wyjątkami) - krzepi mnie, daje wiarę, poczucie wdzięczności i zwyczajny, ciepły uśmiech. Ostatnio - Mama Dugger, która była w ciąży w sumie 15 lat (!!!) - powiedziała, że w najważniejszych momentach życia - jej dzieci dostają przeżycia a nie prezenty. Opcja owej zamiany już wcześniej mi się podobała, ale.. doświadczyłam jej dopiero teraz na sobie.

Dostaliśmy dzisiaj piękny podarunek. Dotyczył Was, więc cieszy mnie najbardziej w kosmosie. Nie mogę go dotknąć, a wspominam wspólne (tak rzadkie!) chwile wczorajszego spaceru w jednym z Waszych ulubionych miejsc (miłość do map!). Mama Leny i Kuby złapała Wasze oczy, zachwyty, zdziwienia i zadumę. Synu, jak duży już jesteś. Młoda, Ty cwaniaczku przeuroczy!


Dziękujemy Ci, Paulina! Bardzo. Przeżycia a nie prezenty. Tyle urodzin przed nami, hmmm..

Komentarze

 1. No piękne te dzieciaki, co mnie zupełnie nie dziwi (bo od tak pięknej Matki).

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki Michaś dorosły na tym ostatnim zdjęciu (dałabym M. 4 lata!). I takie mądre spojrzenie. Piękny chłopak :)))
  A u Iguni oczka figlarne ;)
  OdpowiedzUsuń
 3. w tym miejscu i to samo sprawne oko mnie uchwyciło chwilę temu - jeden z najpiekniekszch moich prezentów i najczęściej oglądany wpis na blogu;)
  piękne macie zdjęcia, piękne macie Dzieci - ale ..... jak mogłoby być inaczej?;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cała przyjemność po mojej stronie. Mam nadzieję, że i strażacki prezent się co najmniej przyda ;) Ściskam!

  PS. A gdzie wspólne zdjęcie? ;) Tak pięknie wyszłaś na nim, Matko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem jakaś.. kwadratowa. Ale to nie aparat, czy coś. No jestem. Tylko jestem w szoku, bo dawno nikt nie zrobil mi dobrego zdjęcia.

   :>
   / nie gadam o strażackim, powiedz kiedy można :)

   Usuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty